اخبار سایت

شهردار منطقه9 خبر داد: آغاز عملیات کاشت1650 اصله نهال در کمربند سبز خاوران

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، مهندس نسیانی شهردار این منطقه در بازدید میدانی از روند اجرای این عملیات اظهار داشت: در راستای احداث کمربند سبز در کریدور شمال – جنوب شهرک خاوران، تلاشگران حوزه فضای سبز شهرداری منطقه9  عملیات کاشت 1650 اصله نهال را در زمینی به وسعت3 هکتار آغاز کردند.

شهردار منطقه9 خاطرنشان کرد: از آغاز امسال، مدیریت فضای سبز منطقه عملکرد مطلوبی را در کاشت انواع درختان بومی و سازگار با اقلیم منطقه داشته است و با کاشت 24000 اصله درخت و درختچه تا پایان مهر ماه سال جاری، بعنوان یکی از مناطق فعال در توسعه و حفظ فضای سبز شهری مطرح شده است.

مهندس نسیانی در بخش دیگری از سخنان خود، با اشاره به دورنمای شهرک خاوران در حوزه فضای سبز تصریح کرد: فضای سبز بعنوان یکی از مولفه های تأثیر گذار و پر رنگ درزندگی مدرن شهری، پیوست لاینفک تمامی پروژه های جاری در شهرک خاوران می باشد و درصددیم با همت تمامی کارشناسان خبره این حوزه، توسعه فضای سبز شهری بعنوان یکی از مهمترین شاخص های توسعه یافتگی به معنای واقعی کلمه درآتیه این شهرک محقق شود.

گفتنی است در عملیات کاشت 1650 اصله نهال که از امروز آغاز گردیده است، نهال های کاشته شده از نوع کاج سیاه و زبان گنجشک می باشند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *