در آستانه فرا رسیدن هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛ اهدای تابلوی یادبود شهدای مدافع حرم به فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهر باسمنج

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه ۹ تبریز، در این جلسه جناب سروان زینالیان فرمانده حوزه حضرت مهدی (عج) سپاه باسمنج، ضمن بررسی برنامه های پیش بینی شده جهت بزرگداشت هفته دفاع مقدس بر همکاری تنگاتنگ  مجموعه شهرداری و نیروی مقاومت بسیج  تاکید و اظهار داشت: بی شک در سایه همراهی و همکاری هر چه بیشتر شهرداری های باسمنج و شهرداری منطقه۹ که در یک بخش واحد از شهر تبریز قرار دارند، شاهد اجرای برنامه های متعدد ارزشی در جهت ترویج هرچه بیشتر فرهنگ ایثار و شهادت و همچنین بزرگداشت مقام والای شهدای گرانقدر باشیم.

در ادامه این جلسه مهندس نسیانی شهردار منطقه ۹ گفت: گرامی داشت یاد و نام شهداء والا مقام، فرماندهان، جانبازان و ایثارگران حماسه هشت سال دفاع مقدس که صادقانه و خالصانه از مرزهای این مرز و بوم دفاع کردند وظیفه همه ما بوده که امیدواریم در تمامی عرصه های خدمت رسانی پیرو راه این عزیزان باشیم.

مهندس نسیانی افزود: شهرداری همواره در کنار نهادهای ارزشی همچون سپاه است و از هیچ کوششی در جهت همکاری این دو مجموعه دریغ نخواهد کرد و بر این باور است که تعامل و همکاری بین شهرداری و سپاه نقش بسزائی را در توسعه ی فرهنگی جامعه در پی خواهد داشت.

در ادامه ی این دیدار، مهندس نسیانی با تبریک و آرزوی توفیق برای فرمانده جدید حوزه حضرت مهدی (عج) سپاه باسمنج، ثبات کنونی کشور را مرهون رشادت ها و فداکاریهای نیروهای مسلح کشور، بالاخص پاسداران جان برکف سپاه دانست.

لازم به ذکر است در این دیدار تابلوی یاد بود شهدای والا مقام مدافع حرم که توسط مدیریت فرهنگی و اجتماعی این شهرداری طراحی شده است به فرماندهی نیروی مقاومت بسیج شهر باسمنج اهداء شد.نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنیدمنتشر شده در ۱۳۹۹/۰۶/۲۶