اخبار سایت

تبریک مهندس نسیانی بمناسبت فرارسیدن ایام الله دهه فجر

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، مهندس نسیانی با صدور پیامی فرارسیدن چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی را تبریک گفت.

در بخشی از این پیام آمده است:

مردم مسلمان و ولایتمدار ایران اسلامی، در حالی به استقبال چهل و دومین سالگرد پیروزی غرورآفرین و شکوهمند ایران اسلامی می روند که  مقاومت بی نظیر و نمونه آنان در طول عمر این نظام مقدس و در مقابل ظلم و ستم دشمنان و بدخواهان نظام، بعنوان برگ زرینی در صفحات تاریخ این کشور پهناور ماندگار خواهد بود.

انقلاب شکوهمند ایران اسلامی با درایت حکیمانه رهبر فرزانه انقلاب و در مسیر کمالی که پیر جماران و معمار فقید انقلاب آن را ترسیم نموده، با وجود تمامی مشکلات و کارشکنی ها در جریان و حرکت است و به حول و قوه الهی و با تکیه بر توان داخلی جوانان و دلسوزان نظام، به سرمنزل مقصود خواهد رسید.

اینجانب به نمایندگی از سوی کارکنان شهرداری منطقه9 تبریز اعلام می دارم، همگام با مردم ولایتمدار ایران اسلامی و تبریز قهرمان، و همچون چهل و یک بهمنی که با غرور و افتخار، این انقلاب را گرامی داشته ایم، امسال نیز این ایام مبارک را عزیز خواهیم شمرد و در تجدید بیعتی دوباره با آرمانهای امام  و رهبری، شهدای والای انقلاب ونظام، و شهدای مدافعان حرم، امنیت و سلامت کشور، مصمم تر از هر زمان دیگری در این مسیر مبارک، قدم بر خواهیم داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *