طی هفته گذشته توسط شهرداری منطقه ۹ تبریز صورت گرفت؛ توزیع ۱۱۴۳ تن آسفالت در معابر و میادین شهرک خاوران

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹، مهندس بهرام نسیانی شهردار منطقه با اعلام این خبر اظهار داشت: ارتقای سطح کیفی معابر شهری از مهمترین اولویت های  این شهرداری بوده و از ابتدای سال ۹۹ تا کنون حجم گسترده ای از میادین و شریان های اصلی این شهرک آسفالت ریزی شده است.

شهردار منطقه ۹ تصریح کرد: ساماندهی کالبدی فضاهای شهری و بهسازی اصولی زیرساختهای عمرانی با اجرای پروژه های متعددی در زمینه آسفالت ریزی، لکه گیری آسفالت، پیاده روسازی و اجرای عملیات جدولگذاری با جدیت توسط اکیپ های عمرانی و خدماتی منطقه پیگیری می شود.

وی با اشاره به اینکه شهرداری نهادی خدمت رسان به عموم همشهریان است اظهار داشت: در راستای رضایتمندی شهروندان ساکن در شهرک خاوران، ضمن بررسی مسائل و مشکلات پیش روی، تصمیمات مقتضی در جهت مرتفع شدن نواقصات عمرانی موجود اتخاذ می شود.

مهندس نسیانی خاطر نشان کرد: با شروع جمعیت پذیری و افزایش تراکم جمعیتی در این شهرک و در پاسخ به مطالبه ی شهروندان ساکن در محلات مذکور، آسفالت اساسی معابرو میادین یاد شده که سکونت حداکثری شهروندان را دارا می باشد، از جمله اهم فعالیت های عمرانی این شهرداری است.نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنیدمنتشر شده در ۱۳۹۹/۰۶/۲۶