اخبار سایت

شهردار منطقه9 خبر داد: توجه به کیفیت منظر شهری، رویکرد شهرداری منطقه9 در سال جاری

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، با همت و تلاش عوامل خدماتی و فضای سبز شهرداری منطقه9، عملیات بستر سازی وآماده سازی مسیر65 متری خاوران بمنظور کاشت درختان در حال اجرا می باشد.

بر اساس این گزارش، مهندس نسیانی شهردار این منطقه به همراه دکتر مسعود برزگر جلالی مدیرعامل سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری تبریز با حضور در محل اجرای این عملیات، از روند آماده سازی این مسیر بازدید کردند.

در این بازدید دکتر برزگر جلالی با ابراز خرسندی از مجموعه اقدامات انجام شده، کاشت انواع نهال، درخت و درختچه را در مسیر هاو شریانها قبل از بهره برداری، نشان از توجه مدیریت شهرداری منطقه9 به مقوله ی فضای سبز،در راستای بهبود سیما و منظر شهری در این شهرک عنوان کرد و بر بهره گیری از المان ها و طرح های بکر و خاص بومی، بمنظور اجرا در این مسیر تأکید کرد.

در ادامه ی این بازدید مهندس نسیانی شهردار منطقه9، سیاست شهرداری منطقه را در سال99 توجه به کیفیت منظر شهری و نیز توسعه و ساماندهی فضای سبز دانست و خاطرنشان کرد: با اتمام رمپ های ورودی و خروجی پروژه ی اتصال اتوبان پیامبر اعظم(ص) به خیابان 65 متری خاوران در سال گذشته، امسال با تکمیل نواقصات موجود در مسیر، شاهد بهره برداری از این شریان اصلی خواهیم بود.

شهردار منطقه9 با اشاره به ضرورت ایجاد و توسعه ی فضای سبز در این مسیر تصریح کرد: عملیات زیرسازی رفوژهای وسط این مسیر بطول 2 کیلومتر توسط تلاشگران خدماتی و فضای سبز منطقه، در دست اجرا می باشد و با یاری سازمان سیما منظر و فضای سبز شهرداری تبریز می کوشیم تا این مسیر از چشم اندازی زیبا و در خور همشهریان عزیز برخوردار باشد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *