شهردار منطقه۹ خبرداد: بهره برداری از بخش اعظم کریدور شمال – جنوب شهرک خاوران طی ماه های آتی

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹ تبریز، جلسه شورای معاونین و مدیران منطقه با حضور مهندس نسیانی و با موضوع بررسی مشکلات و عملکرد واحدهای این منطقه، در سالن کنفرانس مرکز همایش های بین المللی تبریز برگزار شد.

در این جلسه مهندس نسیانی شهردار این منطقه با بیان ظرفیت ها و پتانسیل های متفاوت این منطقه از حیث منابع و کدهای درآمدی، خواستار هماهنگی و تلاش وافر مدیران و معاونین در راستای تحقق برنامه های مصوب گردید.

شهردار منطقه۹ با تأکید بر اشرافیت کامل معاونین و مدیران بر حوزه کاری خود اظهار داشت: ارائه گزارش های مدون و ساماندهی امور جاری هر مدیریت و هر معاونت در جهت افزایش بهروری امری ضروری است که باید این مهم بیش از پیش مورد توجه معاونین و مدیران محترم منطقه قرار گیرد.

مهندس نسیانی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به اجرای پروژه های متعدد عمرانی و خدماتی در سطح حوزه استحفاظی شهرداری منطقه ۹ خاطر نشان کرد: در حال حاضر پروژه کریدور شمال – جنوب شهرک خاوران بعنوان یکی از بزرگترین پروژه های عمرانی کلانشهر تبریز در شهرک خاوران در حال اجرا می باشد و طبق برنامه زمانبندی ۲ کیلومتر از این پروژه طی ماه های آتی به بهره برداری خواهد رسید.

گفتنی است در پایان این نشست، معاونین و مدیران منطقه به تشریح عملکرد حوزه کاری خود پرداختند.نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنیدمنتشر شده در ۱۳۹۹/۰۶/۲۶