شهرداری منطقه۹ تا رسیدن به نقطه ی مطلوب در زنده گیری و جمع آوری سگ های بلاصاحب عزمی جدی دارد

مهندس عباسی معاون خدمات شهری و اجرائی شهرداری منطقه۹:
شهرداری منطقه۹ تا رسیدن به نقطه ی مطلوب در زنده گیری و جمع آوری سگ های بلاصاحب عزمی جدی دارد
طرح زنده گیری سگ های بلاصاحب در سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹ در حال اجراست و جمع آوری سگ های بلاصاحب در سطح منطقه در دستور کار روزانه ی معاونت خدمات شهری و اجرائی این منطقه قرار دارد.
به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه۹، مهندس عباسی  معاون خدمات شهری و اجرائی این منطقه اظهار داشت: طرح زنده گیری سگ های بلاصاحب در سطح حوزه ی شهرداری منطقه۹ در حال اجراست و جمع آوری سگ های بلاصاحب در سطح منطقه در دستور کار روزانه ی معاونت خدمات شهری و اجرائی این منطقه قرار دارد.
وی افزود: با توجه به جدید الاحداث بودن شهرک خاوران و  کثرت سگ های بلاصاحب در این شهرک، با عزمی جدی بدنبال تأمین بهداشت محیطی و  نیز تأمین امنیت شهروندان ساکن در این شهرک تا رسیدن به نقطه ی مطلوب می باشیم.
مهندس عباسی تصریح کرد: بر اساس مفاد بند ۱۵ ماده ۵۵ قانون شهرداری ها که جلوگیری از شیوع امراض مسری ، انسانی و حیوانی و جمع آوری سگ های بلاصاحب و دفع انسانی حیوانات مریض، مزاحم و ولگرد را از جمله ی وظایف شهرداری ها دانسته است، از این رو اکیپ های زنده گیری سگ های بلاصاحب این معاونت، بصورت مداوم و روزانه، با  رعایت حقوق حیوانات و بدون آزار و اذیت، سگ های بلا صاحب را به سایت اختصاصی نگهداری حیوانات منتقل می کنند.نظرات کاربران

لطفا دیدگاه خود را درباره این نوشته برای ما ارسال کنیدمنتشر شده در ۱۳۹۸/۰۸/۱۳