اخبار سایت

بیمارستان مردانی آذر شهرک خاوران تبریز

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9 تبریز، دکتر دبیری عضو شورای اسلامی شهر از روند احداث خیابان پیرامون بیمارستان مردانی آذر بازدید کردند.

در این بازدید که مهندس نسیانی شهردار منطقه9 و مهندس قراچورلو معاون فنی و عمرانی منطقه نیز حضور داشتند، شهردار منطقه9 درگزارشی با تشریح مجموعه اقدامات عمرانی این پروژه اظهار داشت: بمنظور تسهیل در تردد کادر درمانی و همچنین افزایش مسیرهای دسترسی به مراکز درمانی مردانی آذر و جامع سرطان، این خیابان در حد غربی بیمارستان مردانی آذر و دردو باند رفت و برگشت، بطول630 و عرض24 متر، در حال احداث می باشد.

شهردار منطقه9 افزود: تکمیل و بهره برداری از این پروژه بنا به ضرورت، جزو اولویت های عمرانی شهرداری منطقه9 بوده و در این راستا کارشناسان و پیمانکاران حوزه فنی و عمرانی با تلاش مضاعف و بدون اتلاف زمان و تعطیلی در حال اجرای وظایف محوله طبق برنامه زمانبندی شده می باشند.

وی با اشاره به مراحل فنی پروژه خاطرنشان کرد: در اجرای این پروژه تاکنون3780 متر جدول گذاری، 8000متر مکعب خاکبرداری و 8000 متر مکعب بیس و سابیس اجرا شده است و هم اکنون عملیات زیر سازی پروژه در حال اجرا می باشد.

در ادامه این بازدید دکتر دبیری  با اشاره به اهمیت مسیرهای دسترسی مراکز درمانی، احداث این خیابان را یکی از ضروریات برای تسهیل تردد کادر درمانی و مراجعین دانست و اظهار داشت: در کنار اقدامات خداپسندانه خاندان مردانی آذر در احداث و تاسیس بیمارستان تخصصی و فوق تخصصی کودکان، لازم است مدیریت شهری به نحو شایسته تمام تلاش خود را در جهت اجرای زیرساخت های پیرامون این مرکز و همچنین سایرمراکز درمانی سطح حوزه بکار گیرد.

این عضو شورای اسلامی شهر با تشکر از مجموعه اقدامات مدیریت شهری منطقه9، اقدامات صورت گرفته را در احداث این شریان قابل قبول دانسته و بر رفع موانع موجود در تسریع احداث این پروژه تأکید کرد.

در پایان این بازدید، طی ملاقات با خیر و موسس بیمارستان، جناب آقای حاج کریم مردانی آذر، برخی موانع و مشکلات پیش رو مورد بررسی قرارگرفته و نسبت به رفع این موانع راهکارهای لازم ارائه گردید

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *