اخبار سایت

تکریم از همکاران بازنشسته ی شهرداری منطقه9 مهندس نسیانی شهردار منطقه9:

به گزارش امور ارتباطات شهرداری منطقه9، در جلسه ای که با حضور مهندس نسیانی شهردار و مهندس آقاجان معاون مالی و اقتصادی و مهندس آبروانی مدیر حقوقی شهرداری منطقه9 برگزار گردید، از خدمات 30 ساله ی تعدادی از همکاران این منطقه، قدردانی و تجلیل گردید.

در این جلسه مهندس نسیانی اظهار داشت: شهرداری کلانشهر تبریز در مسیر پیشرفت خود مدیون خدمات و تلاش های ارزنده ی همکارانی است که در سالیان گذشته از هیچ کوششی در راستای اهداف این نهاد خدماتی دریغ نکرده اند.

مهندس نسیانی خاطر نشان کرد: حفظ حرمت و عزت پیشکسوتان بعنوان یک فرهنگ غنی ایرانی همواره مورد تأکید بوده و بسط و گسترش چنین ارزشی در جامعه، ضرورتی اجتناب ناپذیر برای تمامی مدیران و مسئولان نهاد ها و ارگان ها می باشد.

شهردار منطقه9 در پایان افزود: انسان در مسیر پر فراز و نشیب زندگی منازل مختلفی را طی می کند که بازنشستگی نیز یکی از این منازل است و این مرحله، آغازی دوباره در تعاملات زندگی است که امید است همکاران گرانقدری که به افتخار بازنشستگی نائل شده اند چراغ راهی برای سایر همکاران و کارکنان  در مسیر خدمت رسانی به مردم فهیم  میهن عزیزمان باشند.

گفتنی است در پایان این جلسه، با  اهدای لوح تقدیر و هدایای ارزنده ای، از خدمات صادقانه ی آقایان خیر الدین غیبی، علی زینالی، اسد صولتیان، میر صمد غافرین و ذوالفقار خداداد در طول خدمت 30 ساله تجلیل گردید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *